Agregaty prądotwórcze

Niedrogi wynajem, profesjonalny serwis oraz atrakcyjna sprzedaż używanych agregatów prądotwórczych. Nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Istniejemy na rynku już od 2002 roku, stale się unowocześniamy, szkolimy oraz rozwijamy zakres naszych usług. Niezmienne jest u nas tylko jedno, trzymanie się światowych standardów i stawianie na wysokiej klasy agregaty prądotwórcze, wyłącznie od najlepszych producentów.

W ramach usług wynajmu proponujemy agregaty prądotwórcze o zróżnicowanej mocy, którą dzięki temu łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy nawet generatorami o bardzo dużej wydajności, idealnymi na przykład do zasilania w energię elektryczną ogromnych imprez plenerowych czy zakładów przemysłowych. Agregaty prądotwórcze można wynajmować na krótkie i długie terminy, zawsze z gwarancją uczciwej wyceny usługi i przede wszystkim niezawodności działania sprzętu.

Jeśli wykorzystujesz na co dzień własne agregaty prądotwórcze, możesz zgłosić się do naszych specjalistów i skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych. Remontujemy i naprawiamy takie maszyny, wykonujemy okresowe przeglądy techniczne oraz instalujemy sprzęt na miejscu u klienta. Zapraszamy również do skorzystania z oferty sprzedaży części zamiennych do agregatów prądotwórczych. Proponujemy wyłącznie sprawdzone, bardzo solidne podzespoły, które można u nas zamówić w konkurencyjnych cenach.

Mamy świadomość tego, że w niektórych przypadkach bardziej opłacalne może być utrzymanie własnego generatora, niż jego wynajem. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę również dla takich osób. Sprzedajemy używane agregaty prądotwórcze, ale wyłącznie z polskiej dystrybucji i przede wszystkim o pewnym pochodzeniu. Jesteśmy odpowiedzialni za ich kompleksowe przygotowanie do sprzedaży, przez co każdy klient zamawiający u nas agregat otrzymuje na niego gwarancję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nie boimy się żadnych wyzwań i na pewno staniemy się zaufanym partnerem Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś.